moy_compas: (blue dress)
[personal profile] moy_compas
Розповідь про нашу мандрівку Грузією і Вірменією почну з кінця - того чарівного київського туману 26.10.2013, через який літак компанії WizzAir не вилетів з Жулян до Кутаїсі і, відповідно, не зміг привезти нас назад до Києва. Напишу докладно, може, комусь знадобиться.

DSC_7548Ще зранку в Кутаїсі ніщо не віщувало біди. Ми вчасно приїхали на таксі в новісінький аеропорт Копітнари м. Кутаїсі - маленький скляний паралелепіпед in the middle of nowhere в біло-рожевих кольорах WizzAir. На табло світилася реєстрація, поруч вже щасливо реєструвалися пасажири на Харків, і ми зайняли чергу, коли раптом помітили, що черга не рухається. Нарешті надійшло оголошення про скасування харківського рейсу і неозначену затримку київського. Співчуваючи харківчанам (які кинулися до стійки перереєстрації), ми зручно влаштувались під вікном з планшетом. Інтернет в аеропорті працював чудово - він нам врешті-решт і допоміг. Почитуючи вірменський епос про Давида Сасунського, для заспокоєння ми час від часу поглядали на електронне табло Жулян, де нібито "йшла посадка" - аж раптом заспокоєння не вийшло, бо побачили, що наш рейс теж скасований (кажуть, людей вже посадили у літак, а потім попросили вийти).

Отже, ми і ще кілька комп"ютерно підкованих пасажирів опинилися першими в черзі з київського рейсу. Очевидно, намагаючись спершу розібратись з Харковом, про скасування нашого рейсу не оголошували ще хвилин 40.

Далі була найважча частина - черга. Не знаю, хто винний в її поганій організації - ВіззЕйр, аеропорт, служба безпеки чи геть неконтрольовані пасажири, але до однієї нещасної "точки", де пасажирів перереєстровували дві дівчини за одним комп"ютером, тягнулися дві черги (оце ж таки поділили!), які за пару метрів до стійки перетворювалися у натовп. Стояли години дві з половиною, пробилися. Найближчі місця - на вівторок, тобто, через три дні. (І то ми ще були першими з київських! Потім реєстрували і на четвер, і на п"ятницю).

Від стресу дрижали колінки, аж тут зебра підставила нам свою світлу смугу - всіх пасажирів забезпечували готелем, харчуванням, шатлом туди й назад. Без жодних доплат і вже без додаткових стресових черг. (Реєстрація на готель полягала у відмічанні "галочкою" у вже роздрукованому списку пасажирів за іншою стійкою). Чесно кажучи, не думала, що з ВіззЕйром можна на щось розраховувати і, поки ми стояли в черзі, подумки рахувала гроші і думала, куди б податися. Ан нєт!

Вже в шатлі з"ясувалося, що везуть нас в Tskaltubo SPA Resort 4*. Зізнаюся, назва міста спочатку мені нічого не сказала (аби не Цхінвалі!), але виявилось, що людям старшим вона добре знайома - Цхалтубо, колись найпафосніший бальнеологічний курорт Грузії, куди ходив прямий поїзд Москва-Цхалтубо, а їздили на ньому різні не останні партійні діячі. Щоправда, потім, в Цхалтубо трапилась розруха, але зараз активно йде реконструкція.

Отак всесвіт пожартував і закинув нас в таке місце, від якого ми ще довго пирскали зі сміху, озираючись навколо. Пальмові алеї-колони-галереї-доріжки-альтанки. All Inclusive! Їдальня, в якій можна було нагодувати весь пленум ЦК КПРС. 16 гектарів облагородженої території. Далеке минуле ожило, так і чекала, що зараз з-за рогу вийде Й.Сталін або принаймні Л.Брєжнєв, але обійшлося. І, до честі грузинів треба сказати, що реставрація зроблена шикарно, номери сучасні й елегантні, де від старої естетики лишили тільки ковані люстри з пузатими плафонами. Їдальня поки не така оновлена, і на різних об"єктах ще кипить робота, але здається, з українською спадщиною радянських санаторіїв обходяться гірше...

DSC_7558

DSC_7619

В таких умовах ми мали провести три дні щасливого тюленячого життя від кормьожки до загоряння у гамаку, але раптом у неділю дали додатковий літак. Люди, що вчора так відчайдушно рвалися додому, залишали Цхалтубо зі сльозами на очах:) Ну не прикол, а?

DSC_7600

DSC_7650

DSC_7625

DSC_7695-tile

DSC_7556
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

moy_compas: (Default)
moy_compas

July 2014

S M T W T F S
  12 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 11:32 am
Powered by Dreamwidth Studios